Univerzitet "Privredna akademija"Brčko distrikt BiH

Univerzitet Privredna akademija poziva vas na interaktivnu radionicu “Energetska sigurnost – razmjena znanja” u Brčkom, 12.12.2023., organizovanu u okviru projekta “Doprinos energetskoj sigurnosti – SoS” od strane Centra za energiju, okolinu i resurse (CENER 21) iz Sarajeva. Radionica, vođena od strane Prof. Dr. Petra Gvera, okuplja predstavnike lokalnih vlasti, organizacija civilnog društva i akademske zajednice s ciljem oblikovanja inicijativa za poboljšanje energetske sigurnosti. Prijavite se putem online obrasca, a rok za prijavu je 5 dana prije događaja. Vaš doprinos je ključan za stvaranje održivijih energetskih sistema u Bosni i Hercegovini. Pridružite nam se na radionici i budite dio pozitivnih promjena!